KONST / Litografier / Färglitografi 16569098
nr 1656 9098
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad 114/260, daterad - 72. Färglitografi. Bladets mått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 53x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:20:41
11/11 18:16:19
300 kr
11/11 19:49:44
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner